Hakkımızda

Neden Biz?

NOBLEGALVANO, kaplama tamburları ve aksesuarları üreten bir firma olarak sektörel liderlik ve müşteri beklentilerini karşılamak için tasarım, ar-ge ve imalat çalışmalarını sürekli olarak geliştirmektedir. 5.000 m²’lik tesisleri İstanbul’un Beylikdüzü bölgesinde bulunmakta ve galvano sektöründe özel üretim yapmaktadır. Firma, geçmişten gelen tecrübesi ve profesyonel ekipmanları ile ürünlerinin kalitesini en üst düzeylere taşımakta ve dünya genelinde 26’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

NOBLEGALVANO, müşteri memnuniyetine ve kalite anlayışına büyük önem veren bir firma olarak sektörde sürekli gelişim ve yenilikçi anlayış içinde olmuştur. Güvenilir, programlı, disiplinli ve hızlı çalışarak müşteri ihtiyaçlarına duyarlı bir şekilde çözümler üretmektedir. Tüm imalatlarında yurtiçi ve yurtdışından kaliteli malzemeler kullanmaktadır.

Firma, teknik departmanındaki deneyimli mühendisleri ile müşteri istekleri doğrultusunda bilgisayar ortamında çizim ve tasarımlar yaparak üretim sürecine başlamaktadır. Teknik bölüm tarafından tasarlanan imalat resimleri, fabrikadaki makine-teçhizat ve tecrübeli teknik personel ile uyumlu bir şekilde esnek üretim metodu ile üretilmektedir. Türkiye’de bir ilk olarak Avrupa standartlarında tambur ve aksesuarlarını üretmekteyiz.

Üretim parkı, metal kaplama sektöründe her türlü ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş ürünlerin imalatı da yapılmaktadır. Firmamız, müşterilerinin beklentilerini karşılamak için kalite ve müşteri memnuniyeti kavramlarına büyük önem vererek, sürekli olarak gelişen ve yenilenen bir yapıda faaliyetlerini sürdürmektedir.